تلفن:
چین دیگ بخار زیست توده سازنده
Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd.

پایبندی به صداقت و کیفیت ریخته گری

خانه

Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd.

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7

Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd.

I t یکی از ده شهر مشهور Zhongzhou است که در مجاورت بزرگراه ملی 107 در جنوب و راه آهن پکن-گوانجو در شمال واقع شده است. این شرکت دارای مجوز تولید دیگ بخار کلاس B است که توسط اداره کل بازرسی و قرنطینه اداره نظارت بر کیفیت امور خارجه و مجوز تولید کشتی های تحت فشار کلاس D1 و D2 صادر می شود. این شرکت تولید کننده انواع دیگهای بخار ، دیگهای بخار آب ، دیگهای حامل گرما ، مخازن تحت فشار کلاس I و II و ماشینهای کمکی برای دیگهای مختلف است. این شرکت در سال 1987 تاسیس شد.

پس از جابجایی و گسترش ، اکنون تجهیزات و تجهیزات تولید کاملی برای آزمایش ، کادر و کادر فنی باکیفیت وجود دارد و مجموعه ای از سیستم تضمین کیفیت را ایجاد و بهبود می بخشد. سیاست کیفیت "کیفیت محور ، ایمنی اول ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، حفاظت از محیط زیست ، پالایش" و "میزان عبور از بازرسی قطعات اصلی بیش از 95٪ ، میزان عبور بازرسی درز جوشکاری بیش از 98٪ ، نرخ پاس بازرسی محصول 100٪ ، میزان عبور از محصولات تولیدی 100٪ است ، و میزان اجرای مقررات و استانداردها 100٪ است "تدوین شده است.

کیفیت محصول ایمن و قابل اعتماد ، حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی است و با استانداردهای ملی و معیارهای صنعت مطابقت دارد. محصولات کشتی تحت فشار توسط بخش نظارت بر کیفیت و فنی بررسی و با گواهی بازرسی محصول صادر می شوند.

شرکت ساخت ظروف Xinxiang Xinguo ، آموزشی ویبولیتین مایل به همکاری صمیمانه با دوستان از تمام جنبه های زندگی برای ایجاد درخشش!

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : هنان یوجی

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 7100000-15000000

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

پس از گذشت 14 سال از توسعه ، شرکت تولیدی کانتینر بویلر هنان یوجی ، با مسئولیت محدود نزدیک به 300 کارمند حرفه ای در زمینه های مدیریت ، طراحی و ساخت دارد. این شرکت به یک شرکت پیشرو در صنعت دیگ بخار تبدیل شده است ، یکپارچه سازی طراحی ، ساخت و ساز ، خدمات پس از فروش و توزیع لجستیک. به عنوان یک شرکت جامع ، مطابق استراتژی جدید توسعه سه ساله ، یوجی بویلر در سه سال آینده 500 میلیون یوان هدف قرار خواهد داد و از طریق مدل های تجاری چند کانال و چند مارک تجاری دیگ بخار هنان را تقویت و گسترش خواهد داد.

خدمات شرکت

شرکت ما دارای یک تیم خدماتی مجهز ، از جمله خدمات پیش فروش ، خدمات فروش و خدمات پس از فروش است. هر یک از این خدمات شامل نوع خاصی از خدمات است. به عنوان مثال ، خدمات پیش فروش شامل خدمات مشاوره ای در مورد محصول می باشد ، در حالی که خدمات فروش شامل خدمات توضیح عملکردی و خدمات پاسخگویی به سؤال است. خدمات پس از فروش شامل خدمات بسته بندی ، خدمات تحویل ، خدمات نگهداری و غیره می باشد.

شرکت تیم

شرکت تولیدی کانتینر بویلر هنان یوئی ، با مسئولیت محدود در سال 2005 تاسیس شد. این دیگ بخار است که عمدتاً در تولید دیگ و مخازن تحت فشار ، با نوآوری فناوری به عنوان هسته ، یکپارچه سازی طراحی ، ساخت ، فروش ، نصب ، تغییر و نگهداری از مشاغل مشغول است. دیگهای بخار و مخازن تحت فشار. شرکت یکپارچه رگ فشار


این شرکت با مدیریت کیفیت هدایت می شود و نه بخش کارکردی تأسیس کرده است. ما یک تیم عالی با تحصیلات بالا ، کیفیت بالا و مهارت بالا و نیروی فنی قوی داریم. از بدو تأسیس ، این شرکت مدتها است كه به سیاست كیفیت "کیفیت گرا ، اولویت ایمنی ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، حفاظت از محیط زیست ، تعالی" پایبند بوده ، با جدیت سیاست ملی را پیاده كرده و سیستم تولید تجهیزات رگ های تحت فشار دیگ را پایه گذاری كرده است.


در فرآیند تولید محصول ، این شرکت برای اطمینان از ایمنی محصول ، به طور جدی از مقررات کیفیت پیروی می کند تا مشتریان بتوانند با اطمینان خرید کرده و از راحتی استفاده کنند.

Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd.
ساختمان بین المللی پارک Jingye ، Xinxiang
تلفن:86-157-3893-9753
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب دیگ بخار زیست توده تامین کننده. © 2019 - 2020 biomass-steamboiler.com. All Rights Reserved.